AEM Çevre Laboratuvar Analiz Tic. A.Ş. 2006 yılında kurulmuş, kurulduğu yıldan itibaren oluşturduğu uzman kadrosu ile ölçüm ve analiz hizmetleri için, akreditasyon ve yeterlilik çalışmalarına başlamış ve çalışmalarının karşılığı olarak 2007 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığın’dan ön yeterlilik almaya hak kazanmış olup sektöre dahil olmuştur. 2008 yılında ise Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite olup 2009 yılında da Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen ön yeterlilik belgesini, yeterlilik belgesine çevirerek sektördeki yoluna devam etmiştir.

Geniş ölçüm/analiz kapsamı, teknik donanım ve uzman personele sahip olan laboratuvarımız 600 m2 kapalı alanda hizmet vermekle birlikte mobil araçlar ile numune alma ve ölçüm ekipleri de sahada hizmet vermektedir.

Kendini sürekli geliştiren ve yenileyen laboratuvarımız, son olarak 2012 yılında Sağlık Bakanlığı’ndan, Yüzme Havuz Suyu Numune Alma Ve Analiz Yapma Yetki Belgesi almıştır. İstanbul’da bu yetkiyi alan ilk özel laboratuvar olarak sektörün önde gelen laboratuvarlarından biri olduğunu tekrar göstermiştir.

Türkiye’nin geniş kapsamlı laboratuvarları arasında önde gelen AEM Çevre Laboratuvarı, müşterilerine iyi bir hizmet sunmakla yetinmeyip, sürekli gelişim içinde daha iyi olmanın yollarını aramaktadır.

Laboratuvarımız, özellikle AR-GE çalışmalarına önem vererek, kendi alanında ulusal/uluslararası projelerde yer almayı kendine hedef seçmiştir.

Firmamız, her geçen gün artan kapasitesi ve büyüyen kadrosuyla sektörün öncü firmaları arasındadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

 • Müşteri Odaklı Yaklaşımımız
 • Ulusal ve uluslararası standartlara özellikle TS EN ISO/IEC 17025 standardına uyumlu faaliyetlerimiz
 • Doğruluk, Güvenirlik, İzlenebilirlik ve Tarafsızlık ilkelerimiz
 • Gizliliğin korunarak müşterilerin olası mağduriyetlerinin önlenmesini sağlamamız
 • Sürekli eğitim ve gelişim yaklaşımı ile çalışmamız
 • Kalite yönetim sistemimizin etkinliğini sürekli iyileştirmemiz

VİZYONUMUZ

Ulusal ve uluslararası boyutta hizmet verebilecek akreditasyon kapsamına sahip olmamız ve her türlü çevre sorununu ortaya koyabilecek şekilde yapılanmak ve sürekli iyileşmeyi sağlamamızdır.

MİSYONUMUZ

Çevre analizleri konusunda mevcut olan boşluğu doldurmamız, çevre ile ilgili tüm analizlere ve AR-GE projelerine cevap vermemiz. Bu analiz ve projeleri yaparken de güvenirlik, doğruluk, gizlilik ve izlenebilirlik ilkelerinden taviz vermeden ülkemizi çevre konusunda bir adım daha ileri götürmek ve bu konuda yol gösterici olmamızdır.

Comments are closed.

 • Arşiv

 • İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Tel: +90 216 459 61 10
  Faks: +90 216 441 40 50
  E-mail: info@aemcevlab.com
  Bağlarbaşı Mah. Feyzullah Cad. No:119
  Maltepe / İSTANBUL
Translate »

Canlı Destek Canlı Destek

← Prev Step

Bizim ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler.

Please provide a valid name, email, and question.

Powered by LivelyChat
Powered by LivelyChat Delete History